Toto jsou pouze archivní stránky.   Jejich platnost skončila 1.5.2010. Aktuální stránky jsou zde.

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
 | DOMŮ | FAKULTA | STUDIUM | ÚŘEDNÍ DESKA | KONTAKT |
LÉKAŘSKÁ FAKULTA V PLZNI
Fakulta - Certifikační autorita LF v Plzni

  Při přístupu na zabezpečené webové stránky naší fakulty z internetu (např. při přístupu k e-mailu přes webové rozhraní), se Vám může v prohlížeči zobrazovat bezpečnostní výstraha o nedůvěryhodném resp. neověřeném certifikátu. Abyste se tohoto hlášení zbavil/a, můžete si nainstalovat hlavní (kořenový) certifikát LF kliknutím na následující odkaz:

  Nainstalovat kořenový certifikát certifikační autority LFUKPL Root CA
  Otisk certifikátu (SHA-1): C53452A8 B0D8BB49 BB1D9703 2CFDACA5 60733C5D

  Pak zvolte z nabídky "Otevřít", klikněte "Nainstalovat certifikát", v Průvodci importem certifikátu pomocí volby "Všechny certifikáty umístit následujícím v úložišti" vyberte pro uložení úložiště "Důvěryhodné kořenové certifikační úřady", zvolte "Další", "Dokončit" a nakonec odsouhlaste samotnou instalaci certifikátu "LFUKPL Root CA". Potvrďte informaci "Import proběhl úspěšně" a zavřete okno s certifikátem. Uvedený postup platí pro MS Internet Explorer.

  Po provedení instalace kořenového certifikátu CA budou námi vydané certifikáty (a jimi zabezpečené webové stránky) považovány za důvěryhodné i ve Vašem počítači, umístěném mimo fakultu, a varovná hlášení se již nebudou zobrazovat. Postup je nutné provést v každém prohlížeči resp. počítači zvlášť.
  V případě pochybností si můžete před instalací ověřit otisk certifikátu (miniaturu) na sekretariátu SIT.

Toto jsou pouze archivní stránky.   Jejich platnost skončila 1.5.2010. Aktuální stránky jsou zde.