Tyto staré stránky se od 1.5.2010 neaktualizují. Přejděte na nové stránky.

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
 | DOMŮ | FAKULTA | STUDIUM | ÚŘEDNÍ DESKA | KONTAKT |
LÉKAŘSKÁ FAKULTA V PLZNI
Fakulta  - Studentské průkazy

Studentské průkazy se zhotovují podle dodaných podkladů - barevná fotografie čitelně označená na zadní straně rodným číslem a typem karty, postupně podle technických a kapacitních možností příslušného pracoviště.

Dodaná fotografie nesmí být poškozena a z barevné tiskárny (inkoustové, termotransfer, a pod.), měla být dostatečně kontrastní, bez barevné odchylky bílé, podle pravidel pro standardní úřední fotografie (občanský průkaz, pas, apod.), jinak se student vystavuje nebezpečí jejího vrácení.

V odůvodněných případech (student prokáže naléhavost vydání karty - odjezd do zahraničí, ukončení platnosti Junior pas - ISIC) lze ISIC kartu zhotovit přednostně. V tomto případě je nutné dodat podklady s potvrzením o zaplacení příslušné částky a kopií dokladů prokazující oprávněnost přednostního vydání přímo do Střediska informačních technologií, Lidická 1 (i když byly podklady dodány dříve, je třeba je dodat znovu!). I v tomto případě je třeba počítat s termínem 2 až 5 pracovních dnů.

POZOR! Na označení fotografií používejte pouze tenké permanentní popisovače - OHP nebo lihové (po zaschnutí na skle nejdou setřít rukou či vodou).

Všechny studentské průkazy je třeba vyzvedávat na studijním oddělení osobně!

Všechny studentské průkazy obsahují bezkontaktní identifikátor, a tak je třeba s nimi zacházet obezřetně - především žádné mechanické namáhání, aby se nepoškodily.

Aktuálně budou tyto karty využívány spolu s příslušným kupónem k identifikaci na fakultních pracovištích, později k přístupu na některá pracoviště a vybraným službám.

Při vyzvednutí Studentského průkazu je potřeba předložit kupón!

Průkazky budou k vyzvednutí pro všechny studenty prvních ročníků, kteří se účastnili řádných zápisů prvních ročníků a odevzdali fotografii, od 29.8. 2007 v úředních hodinách na studijním oddělení. (info z 21.8. 2007)

Úřední hodiny:

Pondělí: 8:30-11:30

Úterý a Čtvrtek: 8:30-11:30 a 12:30-14:30

Středa a Pátek: zavřeno

Další informace o studentských průkazech

Tyto staré stránky se od 1.5.2010 neaktualizují. Přejděte na nové stránky.