Toto jsou pouze archivní stránky.   Jejich platnost skončila 1.5.2010. Aktuální stránky jsou zde.

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
 | DOMŮ | FAKULTA | STUDIUM | ÚŘEDNÍ DESKA | KONTAKT |
LÉKAŘSKÁ FAKULTA V PLZNI
 
Studentské průkazy
 
Studentské uživatelské účty
 

   Univerzita Karlova jako celek realizuje přechod na sjednocený informační systém. Jeho přínosem je sjednocení, rozšíření a lepší dostupnost služeb. Dochází tedy ke sjednocování databáze studentů celé univerzity a jejich přihlašovacích údajů, tak aby studenti měli univerzální přístup k tomuto sjednocenému informačnímu systému s jediným uživatelským účtem.
   Na naší fakultě to znamená, že od 1.6.2007 došlo ke změně přihlašovacích údajů aplikace Studium (Studijní informační systém - SIS), dostupné na adrese - http://is.cuni.cz/studium. Aktuálně jsou z této aplikace využívány tři její části - přehled předmětů, předzápis předmětů a náhled na výsledky zkoušek. Od nového školního roku pak budou využívány i další moduly, např. on-line přihlašování ke zkouškám. Tyto nové uživatelské účty budou sloužit k přihlašování na PC ve studovně a postupně i v dalších učebnách. Přechod na sjednocené přihlašovací údaje se projeví i v přístupu k informačnímu systému fakulty, a tak dojde v prostorách knihovny ke zpřístupnění služeb samoobslužného kopírování a tisku. Od nového školního roku bude mít každý student fakultě E-mail schránku, prostřednictvím které bude informován o novinkách i některých svých povinnostech.
   Současně s těmito změnami dochází ke změně přihlašovacích údajů pro všechny další centralizované aplikace na Karlově Univerzitě, jako jsou např. přístup k informacím o ubytování a platbách na kolejích a podávání žádostí o ubytovací a sociální stipendia.

 

Toto jsou pouze archivní stránky.   Jejich platnost skončila 1.5.2010. Aktuální stránky jsou zde.