Toto jsou pouze archivní stránky.   Jejich platnost skončila 1.5.2010. Aktuální stránky jsou zde.

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
 | DOMŮ | FAKULTA | STUDIUM | ÚŘEDNÍ DESKA | KONTAKT |
LÉKAŘSKÁ FAKULTA V PLZNI
Fakulta  -  Sportovní reprezentace Lékařské fakulty

Lenka Ledvinová – studentka 4. ročníku všeob. směru ( stříbrná medailistka z Mistrovství Evropy do 22 let v Debrecenu, bronzová medailistka ze Světové univerziády v Bangkoku, účastnice Mistrovství Světa v Ósace, zlatá medailistka z MČR 2006 dospělých v hodu kladivem, čtyřnásobná zlatá medailistka z AMČR ve vrhu koulí a hodu kladivem.

Květa Peckovástudentka 3. ročníku všeob. směru (mnohonásobná medailistka z MČR v dorosteneckých kategoriích; 2006: - 2.misto na MČR na dráze do 22ti let, 5000m; 2007: - 2.misto na MČR v krosu do 22ti let), která nastoupila do běhu na 1500m a skoro zaběhnutím svého osobáku získala stříbrnou medaily na ČAH v Liberci.

Jakub Fichtlje studentem 5. ročníku všeb. směru ( Výčet jeho umístění by byl opravdu velký od domácích mistrovství po vítězství ve světových pohárech po celém světě, tento sportovec je především dálkovým plavcem, ale nepohrdne ani 200m motýlkem, 400m polohovým závodem a 1500m volným způsobem. V současné době se nejvíce soustředí na zaplavání limitů pro kvalifikaci na „Olympijské hry“). Kuba nastoupil na ČAH v Liberci ve čtyřech disciplínách: 100m znak – zlato; 200m polohový závod – zlato; 400m volný způsob – stříbro a 50m znak – bronz.

Tomáš Matějka - student 4. ročníku všeob. zaměření (hraje prvni ligu v golfu za Darovanský dvůr Resort,do které  postoupili minuly rok a má handicap 5,7. Současně hraje také  tenis, kdy na evropském žebříčku hráčů (U 16) byl nejlépe na  17.místě.V dorostu vyhrál jako hráč Prostějova MČR).

Tomáš po prvním dni zahrál velice dobře - hrál 6 ran nad par hřiště bohužel druhý den mu vše jak si představoval už v „Ypsilon golf Resortu“ nevycházelo. Nicméně na ČAH v Liberci v konkureci skoro celé reprezentace to byl výborný výsledek – celkově 12. místo.

Jana Sahánkovástudentka 2. ročníku všeobecného směru (hraje národní ligu badmintonu – druhou nejvyšší soutěž v ČR). Jako juniorka byla členkou širší reprezentace ČR. Mezi nejlepší umístění patří druhé místo v soutěži družstev ČR a na MČR juniorů třetí místo ve čtyřhře.

Na ČAH spolu s Radkou Šustrovou z pražské UK podlehly až ve finále a získaly tak stříbro.

 

Toto jsou pouze archivní stránky.   Jejich platnost skončila 1.5.2010. Aktuální stránky jsou zde.